Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Vitajte v spoločnosti MACROFER – vašom spoľahlivom partnerovi v oblasti obnovy dát a informačných technológií.

Od nášho začiatku v roku 1990 sme vstúpili do sveta, kde sa úlohou stalo zachraňovať dáta. Vtedy, keď počítače boli exkluzívnym tovarom a zálohovanie dát nebolo prioritou, sme objavili potenciál obnovy informácií z poškodených médií. Od tej chvíle sme sa zaviazali poskytovať nekompromisnú starostlivosť a odbornosť v obnove dát.

Naša cesta bola plná výziev, no s každou sme rástli a vyvíjali sa. Dnes sme hrdí na viac ako 20 rokov skúseností a viac ako 12 000 obnovených médií. Sme prepojení so širokým spektrom klientov – od renomovaných nadnárodných spoločností cez ministerstvá, banky až po dobročinné organizácie a jednotlivcov. Naša práca nie je len o obnove dát, ale o poskytovaní pomoci a riešení v čase, keď to najviac potrebujete.

Naše základy sú pevne zakorenené v slovenskom kapitáli a naša práca sa odohráva vo vlastných priestoroch s využitím nášho unikátneho „know-how“. S nadšením vyvíjame a aplikujeme vlastné technologické postupy, spolupracujeme s programátormi a neustále zdokonaľujeme naše služby.

V rokoch sme sledovali dynamický vývoj technológií, a to od čias malých diskov s kapacitou 40MB až po súčasnosť, kde sa kapacity médií neustále zväčšujú a hustota záznamu rastie. Sme tu, aby sme zvládli túto výzvu a poskytli riešenia pre obnovu dát z rôznych typov médií – od pamäťových kariet až po serverové úložiská typu RAID.

Naša práca je našou vášňou. Nie sme iba spoločnosťou zameranou na obnovu dát, sme tím, ktorý verí vo význam toho, čo robíme. Sme hrdí na naše úspechy, inovácie a dlhodobé partnerstvá s klientmi.

Vítame vás v spoločnosti Macrofer – mieste, kde sa stretávajú odbornosť, oddanosť a technologický pokrok pre obnovu vašich cenných údajov.

// Experience. Execution. Excellence.

Čo v skutočnosti robíme?

MACROFER je dôveryhodným partnerom pre korporácie, malé a stredné podniky, štátne inštitúcie a súkromné osoby, pričom sa špecializujeme na obnovu dát z rozličných dátových nosičov, ako sú HDD, SSD disky, RAID polia, NAS boxy a iné. Naša misia je zvyšovať hodnotu podnikov prostredníctvom prispôsobených riešení v oblasti obnovy dát a technologického pokroku.

Spolupracujeme s Vami už 29 rokov pri záchrane dát

MACROFER, s.r.o. je firma s 29-ročnými skúsenosťami v oblasti záchrany dát. Stovky pozitívnych referencií pochádzajú od klientov z rôznych odvetví – medzinárodných firiem, štátnych inštitúcií aj privátnych osôb. Spolupracujeme s rôznymi médiami a ako jediní na Slovensku sme nafilmovali seriál o obnove dát pre Slovenskú televíziu.

Vďaka neustálemu výskumu a našim znalostiam Vám môžeme pomôcť obnoviť Vaše stratené dáta.

Záchrana dát v MACROFER